Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

KURS DEPILACJI PASTĄ CUKROWĄ

KURS DEPILACJI PASTĄ CUKROWĄ

Czas trwania: 1 dzień ( ok. 7h lekcyjnych)

Koszt: 450 zł.

 

W dzisiejszych czasach depilacja to absolutna podstawa na drodze do atrakcyjnego i estetycznego wyglądu. Jest wiele metod usuwania zbędnego owłosienia, wśród których każdy może dobrać odpowiednią dla swoich potrzeb oraz uwarunkowań skóry.

Coraz większą popularnością cieszy się naturalna metoda znana od tysięcy lat na Bliskim Wschodzie, polegająca na zastosowaniu specjalnie przygotowanej pasty cukrowej.

Jest to technika depilacji na zimno, dlatego też mogą z niej korzystać kobiety borykające się z problemem rozszerzonych naczynek czy żylaków.

Pasta cukrowa jest bezlitosna dla każdego włoska. W przeciwieństwie do depilacji woskiem- włosy wyrywane są zgodnie z ich naturalnym kierunkiem wzrostu, co minimalizuje ryzyko wrastania oraz występowania podrażnień.

writing a college paper in college – writing a college paper creative writing assignments for college

Aplikację pasty cukrowej można powtarzać wielokrotnie w tym samym miejscu, dzięki czemu gwarantuje ona 100% dokładności.

Ból związany z depilacją jest ograniczony do minimum! Jeśli raz spróbujesz depilacji cukrowej- nie będziesz chciała wracać do wosku!

 

 

1 2 3 4
5 6 7