Select Your Style

MAKIJAŻ I WIZERUNEK W BIZNESIE – SZKOLENIA DLA FIRM

MAKIJAŻ I WIZERUNEK W BIZNESIE –  SZKOLENIA DLA FIRM

MAKIJAŻ I WIZERUNEK W BIZNESIE – SZKOLENIA DLA FIRM

30-godzinny kurs obejmujący tematykę związaną z wizerunkiem w pracy i  zasadami profesjonalnego wizerunku służbowego. Począwszy od zasad dress  codu, poprzez analizę kolorystyczną, analizę sylwetki każdej  uczestniczki szkolenia, skończywszy na nauce makijażu biznesowego. Zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnej sali do wizażu i stylizacji, zajęcia teoretyczne w sali wykładowej – pod opieką  wizażystki/stylistki współpracującej na stałe z Centrum Edukacji METAMORFOZA.

Program:
1. Typy kolorystyczne – omówienie 4 typów, dobór makijażu, stroju, koloru włosów do typu kolorystycznego.
2. Typy kolorystyczne – analiza każdej uczestniczki.
3. Twarz i jej oddziaływanie – proporcje, kształty, fryzura, okulary.
4. Twarz i jej oddziaływanie – dobór fryzur, okularów uczestniczkom  szkolenia.
5. Makijaż biznesowy – omówienie etapów, kosmetyków, akcesoriów, pokaz  makijażu.
6. Makijaż biznesowy – ćwiczenia praktyczne uczestniczek szkolenia.
7. Analiza sylwetki – omówienie typów sylwetek, proporcji,  dysproporcji.
8. Analiza sylwetki – typ sylwetki a kolory, materiały, dodatki, buty.
9. Analiza sylwetki – pomiary sylwetek uczestniczek szkolenia.
10. Profesjonalny wygląd w pracy – kompozycja stroju do pracy, kod formalny, biznesowy, luźny, zasady profesjonalnego wyglądu.

Kurs trwa 30 godzin ( 3-4 dni) i kosztuje 800 zł (przy 8 osobach)

Wszyscy kursanci dostają mailem wyniki analiz komputerowych.

Analiza kształtu twarzy i kolorystyczna przy wykorzystaniu programu Salon Prestige, a analiza sylwetki przy użyciu programu jakasylwetka.pl.