Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

O nas

Much of our strategy-game.org from web developers offers centered on giving you opportunities desired so that you always keep in no way presenting pros within this video game and get the top among friends and family or simply onto your adversaries, considering have used the following crack program it is possible to among other things increase mana, get unlimited gold, and have zero cost other jewels which will be extremely needed for the game.

Centrum Edukacji Metamorfoza wychodząc naprzeciw potrzebom rynku przygotowało bogatą ofertę edukacyjną dla dorosłych w szkołach policealnych.

Kilka faktów o nas:

• Metamorfoza działa w branży edukacyjnej od 2004 roku
  • Możemy pochwalić się setkami zadowolonych Słuchaczy i Kursantów
  • Mamy 100% zdawalności egzaminów zawodowych przeprowadzanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną
  • Kompleksowo przygotowujemy do zdobycia zawodu, oferując usługi na najwyższym poziomie

Kadra dydaktyczna

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Kadrę dydaktyczną stanowią zarówno nauczyciele szkół wyższych oraz kosmetolodzy , wizażystki, charakteryzatorki, na stałe współpracujące z Metamorfozą. Osoby te chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wprowadzają uczniów w tajniki zawodu.

Specjalistyczne pracownie

80% naszych zajęć w szkołach to zajęcia praktyczne, dlatego zapewniamy naszym słuchaczom profesjonalnie wyposażone pracownie. Są to trzy pracownie : kosmetyczna, wizażu i pielęgnacji kończyn górnych. Każda z tych pracowni jest wyposażona w nowoczesny i  specjalistyczny sprzęt.

Oprócz tego uczymy na szerokiej gamie kosmetyków.

W pracowni kosmetycznej  pracujemy na kosmetykach marki : Norel, Bielenda, Jadwiga, Ziaja,

W pracowni wizażu  pracujemy na kosmetykach: Bikor, Nyx, Kroylan, Inglot

W pracowni pielęgnacji kończyn górnych pracujemy na kosmetykach firmy: Semilac i Indigo

Podczas całego cyklu kształcenia w szkole każdy słuchacz ma możliwość przejścia przez wszystkie pracownie i wykonania zabiegu kosmetycznego, makijażu czy manicure na sobie lub koleżance.

Uważamy ze przez zajęcia praktyczne uzyskujemy wysoki poziom nauczania i lepszy efekt zapamiętywania. Dzięki możliwości uczenia w pracowniach zajęcia są ciekawe a uczniowie mogą wiedze teoretyczna  sprawdzić w praktyce.

Nasze uprawnienia

Centrum Edukacji Metamorfoza posiada wpis do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych wydany przez Wydział Edukacji w Gdańsku

( Zaświadczenie nr 107/15).

W odpowiedzi na potrzeby rynku i duże zainteresowanie osób krótszą formą dokształcania i doskonalenia swojej wiedzy Centrum Edukacji METAMORFOZA wzbogaciło swoją ofertę także o kursy. Oferta kursowa skierowana jest do wszystkich osób, bez względu na posiadane wykształcenie.

Celem kursów jest zdobywanie nowych kwalifikacji, poszerzanie już zdobytych i rozwój zainteresowań. Kursanci pracują w małych, kameralnych grupach przy własnym stanowisku pracy.

Nauka odbywa się pod czujnym okiem wyspecjalizowanej kadry. Na zakończenie nauki słuchacze otrzymują certyfikat/zaświadczenie, potwierdzające nabycie umiejętności z zakresu kursu.

Centrum Edukacji Metamorfoza jest instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00093/2015 dokonanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OSÓB, KTÓRE JUŻ SKORZYSTAŁO Z OFERTY METAMORFOZY 🙂