Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

O nas

Much of our strategy-game.org from web developers offers centered on giving you opportunities desired so that you always keep in no way presenting pros within this video game and get the top among friends and family or simply onto your adversaries, considering have used the following crack program it is possible to among other things increase mana, get unlimited gold, and have zero cost other jewels which will be extremely needed for the game.

Kim jesteśmy?

Centrum Edukacji Metamorfoza to młoda, dynamicznie rozwijającą się firma, która w branży edukacyjnej działa od 2014 roku.

Jaką szkołę prowadzimy?

W związku z tym, że zapotrzebowanie na usługi kosmetyczne nieustannie rośnie, a branża beauty jest jedną z najprężniej działających w Polsce, nasza Placówka od lat z dużym powodzeniem prowadzi policealną szkołę kosmetyczną. Nasze Uczennice zdobywają tytuł technika usług kosmetycznych w 2 lata (kwalifikacje zawodowe FRK.04). Jest to kierunek  bardzo pożądany na rynku pracy, a to wiąże się z dużym zainteresowaniem szkołami dla kosmetyczek, do których z roku na rok rekrutuje się coraz więcej słuchaczy.

Co zyskujesz po ukończeniu szkoły?

* Świadectwo ukończenia szkoły policealnej
* Dyplom potwierdzający kwalifikacje w zawodzie
* Europass: zawodowy paszport potwierdzający kwalifikacje w zawodzie w całej Unii Europejskiej

Co nas wyróżnia jako szkołę?

* Możemy pochwalić się setkami zadowolonych Słuchaczy
* Posiadamy kameralne grupy, co daje komfort pracy na zajęciach
* Mamy to szczęście, że nasze nasze dziewczyny szybko się zaprzyjaźniają ze sobą, a to sprawia, że miło spędzają czas na zajęciach 😉
* Mamy 100% zdawalności egzaminów zawodowych przeprowadzanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną
* Kompleksowo przygotowujemy do zdobycia zawodu, oferując usługi na najwyższym poziomie
* Posiadamy wpis do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych wydany przez Wydział Edukacji w Gdańsku ( Zaświadczenie nr 107/15).

Kto u nas uczy?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Kadrę dydaktyczną stanowią zarówno nauczyciele szkół wyższych jak i kosmetolodzy, wizażystki i charakteryzatorki na stałe współpracujące z Metamorfozą. Osoby te chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wprowadzają uczniów w tajniki zawodu.

Zajęcia praktyczne to podstawa!

Zależy nam, aby po ukończeniu szkolenia, kursant czuł się pewnie wykonując nowe umiejętności, dlatego naszym celem jest efekt końcowy. Stawiamy duży nacisk na praktykę: 80% praktyki, 20% teorii. Naszym słuchaczom udostępniamy profesjonalnie wyposażone pracownie: kosmetyczna, wizażu i stylizacji oraz stylizacji paznokci. Każda z tych pracowni jest wyposażona w nowoczesny i  specjalistyczny sprzęt. W pracowniach bazujemy m.in. na kosmetykach firm : Norel, Bielenda, Jadwiga, Ziaja, Bikor, Nyx, Kroylan, Inglot, Semilac, Spn  czy Indigo. Podczas całego cyklu kształcenia w szkole każdy słuchacz ma możliwość przejścia przez wszystkie pracownie i wykonania zabiegu kosmetycznego, makijażu czy manicure na sobie lub koleżance. Uważamy ze przez zajęcia praktyczne uzyskujemy wysoki poziom nauczania i lepszy efekt zapamiętywania. Dzięki możliwości uczenia w pracowniach zajęcia są ciekawe, a uczniowie mogą wiedzę teoretyczną sprawdzić w praktyce.

Co z kursami?

Dodatkowo w odpowiedzi na potrzeby rynku i duże zainteresowanie osób krótszą formą dokształcania i doskonalenia swojej wiedzy Centrum Edukacji Metamorfoza wzbogaciło swoją ofertę także o kursy. Oferta szkoleniowa skierowana jest do wszystkich osób, bez względu na posiadane wykształcenie. Celem kursów jest zdobywanie nowych kwalifikacji, poszerzanie już zdobytych i rozwój zainteresowań. Kursanci pracują w małych, kameralnych grupach przy własnym stanowisku pracy.

Jakie kursy oferujemy?

Zapraszamy na szkolenia z zakresu:

* kosmetyki
* wizażu/makijażu/stylizacji
* przedłużania rzęs 1:1 oraz light volume 2d-3d
* stylizacji paznokci (żel/hybryda/mix zdobień)
* laminacji brwi
* liftingu rzęs z farbką i botoksem
* henny pudrowej
Z każdym rokiem wprowadzamy do naszej oferty nowe szkolenia, aby nasze Kursantki były na czasie 🙂
Warto nadmienić, że jako placówka oferująca tak szeroki wachlarz szkoleń jesteśmy w stanie przeszkolić nasze Kursantki od A do Z. Bez obawy mogą one otwierać swoje salony beauty 🙂

Kogo szkolimy?

Zajmujemy się organizacją i przeprowadzaniem profesjonalnych kursów zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych. Oferta szkoleniowa skierowana jest do wszystkich osób, bez względu na posiadane wykształcenie. Dzięki temu, że jesteśmy instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00093/2015 dokonanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku od kilku lat organizujemy szkolenia dla Urzędów Pracy, Fundacji, Caritas i podobnych Instytucji.

Kto u nas prowadzi szkolenia?

W skład naszego zespołu szkoleniowego wchodzą Instruktorzy, Trenerzy, Specjaliści w danej dziedzinie, którzy w branży kosmetycznej pracują od lat, są doświadczonymi praktykami i pasjonatami. Osoby te chętnie dzielą się swoim doświadczeniem zdobytym przez lata pracy w branży beauty.

Przyjdź do nas i przekonaj się sam, że u nas naprawdę jest fajnie 🙂

Poczytaj opinie o nas:

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OSÓB, KTÓRE JUŻ SKORZYSTAŁO Z OFERTY METAMORFOZY 🙂