Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

O nas

Much of our strategy-game.org from web developers offers centered on giving you opportunities desired so that you always keep in no way presenting pros within this video game and get the top among friends and family or simply onto your adversaries, considering have used the following crack program it is possible to among other things increase mana, get unlimited gold, and have zero cost other jewels which will be extremely needed for the game.

Centrum Edukacji Metamorfoza wychodząc naprzeciw potrzebom rynku przygotowało bogatą ofertę edukacyjną dla dorosłych w dwuletniej szkole kosmetycznej. Po jej ukończeniu Słuchaczki otrzymują tytuł technika usług kosmetycznych.

Dodatkowo w odpowiedzi na potrzeby rynku i duże zainteresowanie osób krótszą formą dokształcania i doskonalenia swojej wiedzy Centrum Edukacji Metamorfoza wzbogaciło swoją ofertę także o kursy. Oferta szkoleniowa skierowana jest do wszystkich osób, bez względu na posiadane wykształcenie.

Celem kursów jest zdobywanie nowych kwalifikacji, poszerzanie już zdobytych i rozwój zainteresowań. Kursanci pracują w małych, kameralnych grupach przy własnym stanowisku pracy.

Kilka faktów o nas:
** Działamy w branży edukacyjnej od 2014 roku
** Możemy pochwalić się setkami zadowolonych Słuchaczy i Kursantów
** Mamy 100% zdawalności egzaminów zawodowych przeprowadzanych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną
** Kompleksowo przygotowujemy do zdobycia zawodu, oferując usługi na najwyższym poziomie
** Posiadamy wpis do ewidencji niepublicznych placówek oświatowych wydany przez Wydział Edukacji w Gdańsku ( Zaświadczenie nr 107/15).
** Jesteśmy instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.22/00093/2015 dokonanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku. Dzięki temu osoby zarejestrowane w Urzędach Pracy mogą skorzystać z darmowych kursów u nas.

Kadra dydaktyczna
Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli. Kadrę dydaktyczną stanowią zarówno nauczyciele szkół wyższych jak i kosmetolodzy, wizażystki i charakteryzatorki na stałe współpracujące z Metamorfozą. Osoby te chętnie dzielą się swoim doświadczeniem i wprowadzają uczniów w tajniki zawodu.

Specjalistyczne pracownie
80% naszych zajęć w szkołach to zajęcia praktyczne, dlatego zapewniamy naszym słuchaczom profesjonalnie wyposażone pracownie. Są to trzy pracownie: kosmetyczna, wizażu i stylizacji oraz pielęgnacji kończyn górnych. Każda z tych pracowni jest wyposażona w nowoczesny i  specjalistyczny sprzęt. W pracowniach bazujemy m.in. na kosmetykach firm : Norel, Bielenda, Jadwiga, Ziaja, Bikor, Nyx, Kroylan, Inglot, Semilac, Spn  czy Indigo.

Podczas całego cyklu kształcenia w szkole każdy słuchacz ma możliwość przejścia przez wszystkie pracownie i wykonania zabiegu kosmetycznego, makijażu czy manicure na sobie lub koleżance.

Uważamy ze przez zajęcia praktyczne uzyskujemy wysoki poziom nauczania i lepszy efekt zapamiętywania. Dzięki możliwości uczenia w pracowniach zajęcia są ciekawe, a uczniowie mogą wiedzę teoretyczną sprawdzić w praktyce.

Przyjdź do nas i przekonaj się sam, że u nas naprawdę jest fajnie 🙂

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OSÓB, KTÓRE JUŻ SKORZYSTAŁO Z OFERTY METAMORFOZY 🙂