Select Your Style

Choose your layout

Color scheme

Kurs laminacji brwi

Laminowanie brwi zwane również trwałą stylizacją brwi to zabieg przeznaczony dla osób z niesfornie rosnącymi włosami chcącym je ujarzmić. Idealnie sprawdza się przy włoskach niesfornych, kręconych, niepodatnych na układanie żelem oraz przy brwiach wąskich w celu ich poszerzenia. To nie tylko odpowiednie ułożenie brwi, ale także intensywna regeneracja oraz odżywienie włosków przez koloryzację i preparat odżywiający. Zabieg składa się z kilku etapów mających na celu stylizację brwi oraz ich koloryzację. Zabieg jest dedykowany zarówno Paniom jak i Panom.

Czas trwania: 9.00-16.00

PROGRAM KURSU LAMINACJI BRWI
Część teoretyczna:

* BHP zabiegu
* Omówienie budowy włosa
* Przeanalizowanie cyklu życia włosa
* Omówienie funkcji brwi
* Omówienie kształtu brwi
* Omówienie wskazań i przeciwwskazań
* Metodyka zabiegu, skład produktów i reakcje chemiczne zachodzące podczas zabiegu laminacji
* Omówienie produktów oraz pielęgnacji pozabiegowej
Część praktyczna:
* Schemat wykonania laminacji rzęs- pokaz instruktorski
* Ćwiczenia praktyczne na modelkach

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów. Zajęcia odbywają się w małych grupach co pozwala na indywidualne podejście do każdego kursanta. Na szkoleniu pracujemy na produktach firmy Elleebana.

Laminacja brwi – to hit w stylizacji, który zyskuje coraz większą popularność w Polsce.
Wyprzedź konkurencję i zapisz się na kurs już dziś!